Turisté mohou využívat služeb nově otevřeného Krajského turistického informačního centra ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU

Publikováno: 31. 5. 2021Cca 1.4 min četbyKategorie: Kraje, Zlínský kraj
SDÍLET

V pátek 28. května bylo oficiálně otevřeno nové Krajské turistické informační centrum sídlící ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU. Slavnostní akce se účastnili pozvaní zástupci Zlínského kraje a zástupci cestovního ruchu zlínského regionu. Novému infocentru popřáli úspěšný provoz a mnoho spokojených návštěvníků Lubomír Traub, náměstek hejtmana pro strategický rozvoj, územní plánování a cestovní ruch a Zuzana Fišerová, radní pro kulturu a školství Zlínského kraje. Významným hostem v rámci spolupráce byla také Zuzana Vojtová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní
Hosté měli možnost prohlédnout si prostory informačního centra, pohovořit o vzájemné spolupráci a mimo jiné krátce navštívili expozici galerie a muzea.
Otevírací doba Krajského turistického informačního centra je v pondělí od 8 do 16 hodin, úterý – pátek od 8 do 18 hodin a v sobotu a neděli od 10 do 18 hodin. Zájemci se mohou dotazovat na informace telefonicky na čísle 573 032 111, případně na 14|15 BAŤŮV INSTITUT (14-15.cz).
Projekt 14|15 BAŤŮV INSTITUT – rozšíření informačního centra byl realizován za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj a rozpočtu Zlínského kraje.
Zdroj: Zlínský kraj

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější