Ústecké inovační centrum se připravuje na nové projekty

Publikováno: 10. 8. 2022Cca 2 min četbyKategorie: Chytré město, IT, Kraje, Obory, Ústecký kraj
SDÍLET

Se změnami se potkáváme neustále, jak v soukromém, tak i v pracovním životě. Ty méně pozitivní nás posouvají dál a z těch více pozitivních se těšíme, a pokud stojí za to, tak se jimi rádi chlubíme. A tak se rozhodlo chlubit i Inovační centrum Ústeckého kraje svými novými webovými stránkami.

„Stávající webové stránky byly již čtyři roky staré; změna byla nutná. Staly se méně přehlednými díky velkému objemu informací a zorientovat se v nich bylo již složitější. Začali jsme novou grafikou a hledali výrazný grafický prvek, který by charakterizoval působnost ICUK v kraji,“ říká Martin Mata, ředitel ICUK.

Hlavním motivem je žluté písmeno U, typické pro Ústí a Ústecký kraj; v polovičním zobrazení evokujícím růstovou křivku. Žlutá a černá jsou doplněny dvěma odstíny šedé a světle modrou jako kontrastní barvou. Jednoduchá moderní a lehce čitelná grafika se nese celým webem a promítá se do tiskovin a dalších promo materiálů.

Stránky nabízí návštěvníkovi přehledné možnosti vyhledávání jak podle oblasti zájmu, tak podle nabízených služeb či realizovaných projektů a témat. U akcí se ICUK zaměřil na interaktivní kalendář a k pravidelně pořádaným eventům přiřadil vlastní podstránky. Na jiné samostatné podstránce návštěvník najde novinky, příběhy úspěšných lidí z kraje a zajímavé podcasty.

Novou identitou ICUK nekončí. V nejbližších měsících čekají na centrum další nové projekty zejména v oblasti zdravotnictví, vzdělávání či kultury, kterými bude dál přispívat k posilování atraktivity regionu. Držíme ICUK palce.

Foto a zdroj: Ústecký kraj

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější