Ústecký kraj bude v rámci veřejné dražby prodávat zbytný majetek

Publikováno: 6. 12. 2021Cca 1.5 min četbyKategorie: Akce, Kraje, Ústecký kraj
SDÍLET

Ústecký kraj představuje objekty a nemovitosti, které budou nabízeny k prodeji v rámci veřejné dražby majetku 7. prosince 2021. Mezi nabízenými nemovitostmi jsou areály bývalých hraničních přechodů, zdravotnických zařízení či pozemek určený k plnění funkcí lesa.

Veřejné dražby majetku Ústeckého kraje probíhají několikrát do roka. Kraj v nich nabízí oficiální cestou k prodeji svůj zbytný nemovitý majetek. 7. prosince 2021, bude v budově Krajského úřadu Ústeckého kraje (4. patro, č. d. 460) probíhat veřejná dražba areálu bývalé celnice v Rumburku – Horním Jindřichově, areálu bývalé celnice v Jiříkově, areálu bývalého hraničního přechodu Mníšek v Nové Vsi v Horách, budovy polikliniky v Rumburku, pozemku č. 899/3 v Údlicích a Pavilonu II. Lužické nemocnice v Rumburku – V Podhájí.

Areál bývalé celnice v Rumburku – Horním Jindřichově se nachází na tehdejším hraničním přechodu se Spolkovou republikou Německo. Je tvořený několika objekty a rozdělený průběžnou veřejnou komunikací. Budovy jsou zpravidla zděné, obdélníkového tvaru, nejsou podsklepené a mají jedno nebo dvě nadzemní podlaží o celkové užitné ploše cca 3200 metrů čtverečních. K budovám náleží také pozemky o celkové výměře 68 503 metrů čtverečních. Dražba tohoto objektu začne v 8:30.

Zdroj: TZ Ústecký kraj

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější