V Ústeckém kraji je Nejlepším starostou Štefan Drozd z Klášterce nad Ohří

Publikováno: 21. 6. 2022Cca 1.3 min četbyKategorie: Kraje, Soutěže, Ústecký kraj
SDÍLET

Soutěž Svazu měst a obcí České republiky, která se koná každé čtyři roky pod záštitou prezidenta republiky, zná své vítěze, vyhlášení se uskutečnilo na pražském Žofíně. Titul Nejlepší starosta 2018-2022 v Ústeckém kraji putuje do Klášterce nad Ohří.

Cílem soutěže je vybrat starosty a primátory, kteří se v daném volebním období nejvíc zasloužili o rozvoj svého města či obce, zlepšili například jejich infrastrukturu, životní prostředí či informovanost občanů, a svou prací tak přispěli ke zvýšení kvality života obyvatel České republiky. Starostu Klášterce nad Ohří svaz ocenil za využití potenciálu kláštereckých lázní, inovativní řešení během přestavby kulturního domu v moderní kulturní centrum v pasivním standardu či za komunikaci s veřejností.

„Ocenění vnímám jako odměnu za svou práci a velkou motivaci do dalších let,“ říká starosta města Štefan Drozd a dodává: „Děkuji celému týmu naší radnice. Bez lidí, kteří mají své město rádi a pracují v jeho prospěch, bych nemohl naplnit jak vize ohledně rozvoje našeho města, tak ani získat toto ocenění.“

Foto a zdroj: e-Chomutovsko

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější