Veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí EDUCA začíná 11. října

Publikováno: 8. 10. 2021Cca 1.7 min četbyKategorie: Kraje, Liberecký kraj
SDÍLET

Největší veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí na severu Čech začíná již v pondělí 11. října 2021. V Libereckém kraji proběhne po dobu následujícího týdne ve dnech 14. – 16. října v Home Credit Areně tradiční EDUCA EXPO včetně HR konference, přednášek, workshopů, komentovaných prohlídek ve výrobních firmách na Liberecku i volnočasových aktivit.

EDUCA EXPO je zejména pro ty, kteří hledají novou pracovní pozici, praxi nebo chtějí znát současné nároky na trhu práce a na vzdělávání. Celkem se návštěvníkům představí více jak 50 škol a 40 firem. EDUCA EXPO není pouze o prezentaci škol a firem, ale také o propojování praxe. Již tradičně se v rámci EDUCA EXPO zapojí vybrané školy přímo do příprav a chodu veletrhu. Výsledkem propojování studentů a konkrétních firem, které se dotkne také chodu samotné EDUCY, je spolupráce studentů ze Střední školy gastronomie a služeb v Liberci a společnosti macro Cash & Carry ČR s.r.o. při zajišťování lehkého občerstvení v klidové zóně pro vystavovatele, dále studenti soukromého gymnázia Doctrina

Otevírací doba je ve všední dny od 9 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 13 hodin. Vstup na veřejnou část veletrhu je zdarma. Novinky a zajímavosti můžete sledovat každý den od 18 hodin živě na sociálních sítích EDUCA WEEK v rámci EDUCA NEWS.

Kompletní program zde: www.educaliberec.cz

Zdroj: Liberecký kraj

Tagy: Výstavy, Liberecký kraj, Liberec

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější