Vyhrajte chytré bezpečnostní řešení pro svou obec!

Publikováno: 11. 3. 2021Cca 1.5 min četbyKategorie: Soutěže
SDÍLET

Téma bezpečnosti patří k nejvíce diskutovaným problémům současnosti. Pojem bezpečnost sám o sobě nabízí mnoho interpretací. K moderní době patří i moderní řešení v podobě kamerového systému. Pomoc nabízí soutěž Slepá místa.
Každá obec je unikátní a je třeba společně identifikovat příležitosti ke zlepšení bezpečnosti, mobility a životního prostředí. Někde je nezbytné řešit rizikové lokality, které je potřeba lépe chránit, jinde zase zastaralé lokality digitálně modernizovat. Nebo vymyslet chytré řešení, které významně zvýší komfort obyvatel. Překážkou však mohou být finance, nejistota ohledně výběru místa pro kamerový dohled nebo pochybnosti o tom, co kamerový systém skutečně přinese. Soutěž nabízí řešení. Adoptujeme vaše slepé místo!

O co soutěžíme?

Moderní řešení na míru od světového lídra na trhu IP kamer Axis Communications. Součástí výhry bude nejen samotný hardware, ale i instalace a související náklady do dané finanční výše.
Bezpečnostní dohled už dávno není jen kamerový bod napojený na policejní velín. Ať už to jsou to častá přepadení či výtržnosti, porušování zákazu vstupu nebo neoprávněné parkování, díky účasti v soutěži Slepá místa můžete získat individuální řešení přesně na míru. Více informací zde.
Zdroj: Slepá místa

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější