Zahrada Čech ruší jarní sezónu

Publikováno: 20. 3. 2021Cca 2.1 min četbyKategorie: Kraje, Ústecký kraj
SDÍLET

S ohledem na stále se neměnící pandemický stav, který neumožňuje organizaci žádné akce, bylo rozhodnuto o zrušení celé jarní sezóny Zahrady Čech. To znamená, že jarní prodejní výstava Tržnice Zahrady Čech se v naplánovaném termínu 7. 4. – 11. 4. neuskuteční. Neuskuteční se ani další akce, na které jsou návštěvníci zvyklí – Mezinárodní výstava psů, Autosalon na Zahradě Čech, Gastro food fest či Hasičské slavnosti.
Chybět na výstavišti budou i akce malého charakteru, jako je pravidelná výprodejová akce Marwill, kontraktační výstava ESOMARKET či akce pořádaná Policií ČR určená jako prevence pro žáky základních škol.
„Pro jarní prodejní výstavu Tržnice Zahrady Čech máme připravený náhradní termín pro případ, že by se situace v nejbližších dnech začala velmi výrazným způsobem zlepšovat. Aktuální dění neustále bedlivě sledujeme a o případném posunu budeme včas informovat,“ sdělila ředitelka Michaela Mokrá.
Nicméně Zahrada Čech nezahálí, již v tuto chvíli probíhá na výstavišti v pavilonu G očkování proti COVID-19. Společnost Zahrada Čech s.r.o. zároveň získala zakázku na stavbu velkokapacitních očkovacích center v Ústeckém kraji. A aby vše bylo kompletní, již ve čtvrtek 18. března otevírá v pavilonu D testovací místo pro zvýšení kapacit testovacích míst na Litoměřicku.
„V tuto chvíli máme předán prostor VKOČM Litoměřic a Ústí nad Labem. Neznamená to ale, že by centra byla schopna otevření. Nyní nastoupily další subjekty, které musí prostor vybavit technologiemi, aby byl zajištěn bezpečný a plynulý chod. To samé platí i o testovacím místě, prostor je nyní připraven pro práci IT techniků. Mám ale radost z toho, že vše stíháme v termínech tak, jak nám byly odsouhlaseny zadavateli,“ doplnila s úsměvem Michaela Mokrá.
Zdroj: www.litomerice.cz

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější