Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Zdravotnictví

  Informace k distribuci antigenních testů do škol

  Přinášíme informace MŠMT v souvislosti s připravovanou distribucí antigenních testů pro školy a školská zařízení. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v souvislosti s připravovanou distribucí antigenních testů pro příslušné školy a školská zařízení v souladu s usnesením vlády ČR č. 276 ze dne 8. března 2021 ve znění usnesení vlády ČR č. 303 ze dne 18. března 2021 informuje, že:
  – distribuce testů ze skladu Správy státních hmotných rezerv na jednotlivé kraje bude zahájena v úterý 6. dubna 2021. Celá distribuce bude podřízena tomu, aby všechny školy a školská zařízení (dále jen „školy“), do kterých by měli nastoupit děti, žáci a studenti prezenčně již od pondělí 12. dubna 2021, měly testy k dispozici nejpozději do čtvrtka 8. dubna 2021.
  – testy jsou nyní centrálně distribuovány do těch škol, v nichž bude již v první fázi otevírání probíhat skupinové vyučování či na něj navazující poskytování školských služeb, resp. do škol, v nichž děti pobývají nepřetržitě. Distribuce tak nebude realizována zejména do základních uměleckých škol, středisek volného času či školských poradenských zařízení.
  – samotné testy budou doručeny na jednotlivé kraje ze skladů Správy státních hmotných rezerv, a to prostřednictvím Hasičského záchranného sboru ČR spolu s předávacím protokolem od MŠMT. Následnou distribuci do škol zajistí jednotlivé kraje (obdobně jako v případě respirátorů FFP2). Konkrétní informace o distribuci tedy obdržíte od příslušného správního úřadu (krajského úřadu či úřadu obce s rozšířenou působností).
  Více informací zde.
  Zdroj: MŠMT

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  435
  IT
  304
  Dotace a Finance
  1253
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze