Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Zdravotnictví

  Kraj opraví kolektory v Městské nemocnici Dvůr Králové nad Labem

  Podzemní kolektory v Městské nemocnici Dvůr Králové nad Labem projdou rekonstrukcí za necelých devět milionů korun. Investice je nezbytná i s ohledem na připravovanou stavbu operačních sálů na budově laboratoří.
  „Jedná se o rekonstrukci dvou stávajících větví technologického kolektoru, které jsou dožité. První spojuje již rekonstruovaný železobetonový úsek s objektem LDN, druhý pak s objektem energocentra. Kraj bude v nejbližší době tuto zakázku soutěžit,“ vysvětluje první náměstek hejtmana Pavel Bulíček odpovědný za oblast inovací, investic a informačních technologií.
  Kolektory slouží k rozvodu inženýrských sítí v areálu nemocnice. Jsou v nich uloženy rozvody elektřiny, kyslíku, vytápění, teplé užitkové vody, telefonu a kabelů pro elektronickou komunikaci. Nové kolektory budou zhotoveny jako železobetonové monolity o výšce 2 metry a šířce 1,7 metru s hydroizolací a tepelnou izolací z extrudovaného polystyrenu. Nahradí existující zděné, které nevyhovují současným standardům. Rekonstrukce se provede za provozu nemocnice a nebude tak ohrožena zdravotní péče.
  Předpokládaná hodnota zakázky je devět milionů korun. Investici bude hradit Královéhradecký kraj z vlastních zdrojů. Stavbu zhotoví vybraný dodavatel, podle již zpracované projektové dokumentace.
  Zdroj: Královéhradecký kraj

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  376
  Energetika
  381
  IT
  255
  Dotace a Finance
  1131
  Odpady
  204

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze