Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a FinanceZdravotnictví

Nové moderní sanitní vozy a dokončená přístavba v sídle Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje

Novou přístavbu sídla Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje, p. o. (ZZS ÚK), v rámci výjezdové základny Ústí nad Labem a 6 nových moderních sanitních vozů si převzali krajští záchranáři v úterý 7. prosince 2021.

Nová vozidla nahradí stávající, starší sanitní vozidla ZZS ÚK. Vozový park je obnovován pravidelně na základě životnosti vozidel, a to jak ze zdrojů záchranky, tak s využitím dotačních titulů.

Přístavba slouží jako vzdělávací a výcvikové středisko, které je nyní vybaveno moderní technikou a technologiemi umožňujícími simulační výuku včetně dalších výcvikových a školících pomůcek určených pro výuku a odbornou přípravu zdravotnických pracovníků ZZS ÚK. Investorem byl Ústecký kraj a prostavěno bylo cca 19,5 milionů Kč včetně DPH. Dvoupodlažní budova přístavby je funkčně propojena se stávajícím objektem sídla ZZS ÚK a jsou zde garáže služebních vozidel a sklady včetně sanitárních zařízení.

Zdroj: Ústecký kraj

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
515
IT
381
Dotace a Finance
1388
Odpady
251

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze