Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Zdravotnictví

  Očkovací centrum Plzeňského kraje

  Společenský sál Středního odborného učiliště elektrotechnického v Plzni ve Skvrňanech začne fungovat jako velkokapacitní očkovací místo (VOČM) Plzeňského kraje. V budově je celkem osm očkovacích boxů, které jsou umístěné na ploše velkého sálu uvnitř budovy.
  V rámci zkušebního provozu bude v pátek 12. března naočkováno prvních 500 lidí vakcínou Pfizer, kterou má VOČM momentálně k dispozici. Budou s nimi očkováni senioři nad 70 let a učitelé. Pak se bude čekat na další dodávky vakcín, jejichž větší přísun se dá přitom očekávat až v dubnu. Poté by VOČM mělo být otevřené 12 hodin denně včetně víkendů. Plánovaná kapacita je 1 000 až 1 200 očkovaných denně. Dodávky a počet vakcín VOČM bohužel ovlivnit nemůže, rozdělovaní po krajích a distribuce je organizována státem.

  Důležité informace na webu Plzeňského kraje

  Na webu Plzeňského kraje jsou aktualizovaná data o průběhu očkování v regionu včetně praktických lékařů, kteří se zapojili do očkování. Více zde.

  Očkovací centra v Plzeňském kraji

  V samotné Plzni je kromě VOČM v současné době dalších sedm vakcinačních center. Tři z nich jsou ve FN Plzeň, další v pobočce Státního zdravotního ústavu, dále v nemocnici Privamed, v poliklinice na Denisově nábřeží a v bývalé železniční poliklinice. Kromě města Plzně jsou vakcinační centra ve všech krajských nemocnicích – v Domažlicích, Stodu, Klatovech a Rokycanech. Očkuje se také v nemocnici v Sušici a v Plané. Dále fungují mobilní očkovací týmy ze společnosti Léčebné lázně Konstantinovy Lázně, a. s., které pokrývají okresy Tachov a Plzeň-sever.
  Původní zpráva PROMO s využitím několika zdrojů
  Plánek očkovacího centra ZDE

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  376
  Energetika
  379
  IT
  253
  Dotace a Finance
  1121
  Odpady
  202

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze