Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Zdravotnictví

  Očkovací kamion v pěti městech naočkoval 476 zájemců

  Mobilní očkování v Královéhradeckém kraji využilo 476 osob. Očkovací kamion navštívil v uplynulých pěti dnech Vamberk, Žacléř, Novou Paku, Hostinné a Kopidlno. Smyslem bylo nabídnout další alternativu pro očkování přímo na určených místech.

  V Královéhradeckém kraji je alespoň jednou očkováno více jak 310 tisíc obyvatel. Populaci starší 16 let máme z 66 % proočkovanou, což je v porovnání s celou republikou nadprůměrné číslo. Mobilní očkování jsme nabídli obyvatelům okrajových částí kraje jako další možnost, kde se nechat očkovat. Uvidíme, jak se situace s očkováním bude vyvíjet v následujících týdnech, a tento projekt případně zopakujeme,“ řekl hejtman Martin Červíček.

  Předpokládáme, že v regionu bude v následujícím období v provozu nadále 11 očkovacích míst v našich nemocnicích. Jejich provozní doba bude záviset na zájmu o očkování. Ponecháme zde také možnost nechat se očkovat bez předchozí registrace v časy,“ doplnil hejtman.

  Provozní doby očkování lidé naleznou na webu kraje a jednotlivých nemocnic. Časy očkování se mohou měnit v závislosti na zájmu o očkování.

  Počet očkování proti covid-19 v Královéhradeckém kraji v minulých dnech překročil hranici 600 tisíc podaných dávek vakcíny. Zároveň s tím více jak 310 tisíc osob v regionu má dokončené očkování. Více jak 31 tisíc obyvatel kraje je nadále v ochranné době po prodělání nemoci.

  Zdroj: TZ Královéhradeckého kraje

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  380
  Energetika
  397
  IT
  271
  Dotace a Finance
  1181
  Odpady
  210

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze