Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Zdravotnictví

  Pardubický kraj bude aktualizovat koncepci krajského zdravotnictví

  Krajští radní schválili vyhlášení dvou veřejných zakázek pro rozvoj zdravotnictví. První z nich je Střednědobá koncepce zdravotnictví Pardubického kraje – její aktualizace – včetně Akčního plánu a druhou je Koncepce lůžek následné péče v kraji – její aktualizace – rovněž včetně akčního plánu.
  „Od budoucích aktualizovaných koncepcí si slibujeme mít přesně popsanou mapu poskytované zdravotní péče v našem kraji, posílit spektrum zdravotní péče a zajistit většího propojení všech oborů činností. Cílem je, aby každý občan našel péči a službu, kterou potřebuje a aby ji měl dobře dostupnou,“ uvedla náměstkyně pro zdravotnictví Michaela Matoušková. „Rádi bychom rovněž podpořili vysoce specializovaná pracoviště a posílili ta, o kterých víme, že jsou jedničkou ve svém oboru v našem kraji. Záměrem je, aby se nejrůznější obory a oblasti zdravotní péče o občany prolínaly rovnoměrně po celém kraji, doplňovaly se a navazovaly na sebe svou dostatečnou obslužností, a to od prenatální péče, přes akutní až po péči paliativní a hospicovou. „Do koncepce se určitě promítne rozvoj péče o pacienty, kteří potřebují léčit zdravotní následky covidu 19. Nabídku možnosti léčby pocovidových onemocnění je možné rozvíjet nejen v nemocnicích akutní, ale i následné péče a odborných léčebných a rehabilitačních ústavech zřizovaných Pardubickým krajem.“
  Zdroj: Pardubický kraj

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  236
  Energetika
  300
  IT
  179
  Dotace a Finance
  830
  Odpady
  161

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze