Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Zdravotnictví

V Chodově zprovozní Karlovarský kraj další očkovací místo

Další očkovací místo v Karlovarském kraji se otevře od pondělí 22. 3. 2021 v Chodově. Očkovací místo v chodovském infocentru (prostory galerie) bude k dispozici zatím dva dny v týdnu, a to v pondělí a ve středu vždy od 14 do 18 hodin. Později, podle dodávek vakcín, přibydou další dny.
V centrálním registru pro očkování je Chodov označen jako Sokolov – infocentrum Chodov. „Je dobře, že se podařilo ve spolupráci s Karlovarským krajem, Karlovarskou krajskou nemocnicí a Hasičským záchranným sborem zajistit pohodlnou dostupnost očkování pro obyvatele Chodova a okolí. Za sebe si přeji, abychom se brzy dočkali dostatečného množství vakcín, protože je nutné proočkovat zájemce ve všech věkových a profesních skupinách. Už teď se očkování ukazuje jako cesta k tomu, jak pandemii COVID-19 porazit,“ uvedl starosta města Patrik Pizinger.
V budově bude připravena očkovací místnost s jedním stanovištěm pro vakcinaci a čekárna s kapacitou pro deset osob. Před očkovacím místem bude vyhrazeno deset parkovacích míst pro osoby, které přijedou na očkování. Přístup do budovy je bezbariérový, imobilní osoby mohou využít také výtah.
Provoz očkovacího místa zajistí zdravotnický personál. O příchozí se postarají dva administrativní pracovníci, kteří zpracují základní informace o zájemcích o očkování, lékař zjistí jejich aktuální zdravotní stav a zdravotní sestra bude provádět aplikaci vakcíny.  Lidé, kteří se dostaví na očkování, by s sebou měli mít osobní doklady. Další informace o očkování a očkovacích místech v kraji najdou zájemci na krajském očkovacím webu.
Zdroj: www.kr-karlovarsky.cz

Nejčtenější kategorie
Chytré město
437
Energetika
495
IT
361
Dotace a Finance
1350
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze