Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Zdravotnictví

Zlínský kraj: rozešle 20 tisíc respirátorů

Zásilku 20 tisíc kusů respirátorů rozešle Zlínský kraj pro potřeby několika organizací poskytujících sociální služby. Kraj tyto respirátory obdržel jako dar od zlínské společnosti SPUR. „Jde o velkou materiální pomoc, za kterou společnosti SPUR děkujeme a velmi si jí vážíme,“ uvedl hejtman Zlínského kraje Radim Holiš. „Tato zásilka zamíří do terénních sociálních služeb, které zatím nejsou respirátory natolik zásobeny jako služby pobytové,“ dodala jeho statutární náměstkyně Hana Ančincová, zodpovědná za sociální oblast.
Respirátory tak konkrétně obdrží společnosti AGARTA, ARGO, společnost dobré vůle Zlín, Astras, Elim Vsetín, Společnost Podané ruce, oblastní spolek Českého červeného kříže Zlín a dále také město Vsetín a Charity v Kroměříži, Otrokovicích, Uherském Hradišti, Uherském Brodě a Valašském Meziříčí.
„Zásilku respirátorů si budou moci tyto organizace v průběhu příštího týdne vyzvednout na sociálním odboru městského úřadu příslušné obce s rozšířenou působností,“ upřesnil Jan Vandík z oddělení komunikace a vnějších vztahů.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1402
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze