Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Životní prostředí

Alej roku – nominujte a fotografujte

Do 26. října mohou zájemci nominovat alej, o jejímž umístění v celostátní soutěži Alej roku rozhodne od 2. listopadu hlasování občanů. V anketě pořadatelský spolek Arnika ocení nejoblíbenější alej a stromořadí. Pro fotografy je tu i druhá kategorie, ve které odborná porota vybere nejkrásnější snímky alejí.

Přihlašování probíhá do 26. října 2021 na www.alejroku.cz.

Jako každý rok se soutěží ve dvou samostatných kategoriích – o nejoblíbenější alej a o nejkrásnější fotografii. Zatímco o
nejoblíbenější aleji rozhodne široká veřejnost hlasováním, tři nejkrásnější fotografie vybere porota složená z patronů ankety. Autory fotografií pořádající spolek ocení fotoaparátem nebo tiskárnou.
Kompletní výsledky Arnika vyhlásí v lednu 2022.

Cílem ankety je přitáhnout pozornost veřejnosti k alejím, které patří ke zdravé a fungující krajině. Hledejte tedy nejkrásnější vznosná
stromořadí, upozorněte na ty, kterým hrozí zánik, a představte mladé aleje, které jste vysadili a o které budete pečovat i v příštích letech.

Zdroj: www.alejroku.cz

Nejčtenější kategorie
Chytré město
419
Energetika
462
IT
324
Dotace a Finance
1286
Odpady
236

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze