Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Životní prostředí

Jihlava spouští anketu k dopadům změny klimatu

Online dotazník k připravované adaptační strategii města bude přístupný během celého května. Zároveň jsou dostupné v městských informačních centrech také tištěné formuláře s anketou.
Veřejnost se může prostřednictvím ankety zapojit do tvorby Adaptační strategie statutárního města Jihlavy na změnu klimatu. Anketa bude dostupná až do 31. května 2021. Jejím cílem je zjistit postoje k tomuto tématu a vycházet z nich pro budoucí kroky, které by měly příznivě ovlivnit život nás všech i místní klima ve městě.
ANKETU NAJDETE ZDE
Názor obyvatel města je pro zpracovatele strategie velmi důležitý. Bez vhledu do každodenních životů lidí v Jihlavě se na měnící globální klima nelze připravit. Samotná strategie má vzniknout do poloviny příštího roku.  Anketu pořádá statutární město Jihlava ve spolupráci se společností CI2, o. p. s. a tvorba adaptační strategie je podpořena z Norských fondů.
V pondělí 3. května v podvečer se uskutečnila také veřejná debata na téma přizpůsobování se dopadům změny klimatu v Jihlavě. Záznam diskuze najdete ZDE.
Zdroj: Město Jihlava

Nejčtenější kategorie
Chytré město
455
Energetika
530
IT
398
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze