Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Slavnostní setkání zástupců Paktu starostů a primátorů 7. října 2021

Iniciativa Pakt starostů a primátorů vstoupila v dubnu do nové fáze své činnosti a stanovila si ambici dosáhnout do roku 2050 spravedlivější a klimaticky neutrální Evropy. V této souvislosti se 7. října 2021 uskuteční slavnostní setkání zástupců Paktu za účasti vrcholných představitelů Evropské unie.

V České republice je řada měst a obcí, které jsou členy Paktu starostů a primátorů, a nejen jejich zástupci jsou srdečně zváni na tuto slavnostní příležitost, která proběhne 7. října 2021 od 9:30 hodin. Mezi jinými zde v rámci panelové diskuse vystoupí i pražský primátor Zdeněk Hřib. Evropskou úroveň budou zastupovat předseda Evropského parlamentu pan David Sassoli či eurokomisařka pro oblast energetiky paní Kadri Simson.

Podrobné informace o této události, včetně registrace a programu najdete na tomto odkaze.

V letošním roce mají členové Paktu rovněž jedinečnou příležitost uspořádat samostatné setkání k podpoře cílů této iniciativy. Tato setkání se mohou uskutečnit od září do prosince 2021, více informací k možnosti jejich uspořádání najdete na tomto odkaze.

 Zdroj: Svaz měst a obcí ČR

Nejčtenější kategorie
Chytré město
440
Energetika
497
IT
364
Dotace a Finance
1352
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze

Další článek
Co dělá dobrou školu?
Image