Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Předplatné

Časopis PRO města a obce

Váš zdroj informací z dění ve světě veřejné správy.

Měsíčník PRO města a obce přináší užitečné informace pro starosty, hejtmany, volené zastupitele, ale i pro zaměstnance obecních, městských a krajských úřadů a pro všechny čtenáře, kteří se zajímají o veřejnou správu. Důležitá fakta pro svou činnost v něm však naleznou rovněž podnikatelé a firmy poskytující výrobky a služby městům, obcím a úředníkům krajských a městských úřadů, magistrátů a státních orgánů.

Časopis poskytuje praktické rady a odpovědi na otázky, které cílová skupina čtenářů musí při výkonu svých funkcí řešit.

V jednotlivých rubrikách se časopis pravidelně věnuje problematice hospodaření, financování, řízení, správy a ekonomiky měst a obcí. Odpadovému hospodářství, životnímu prostředí, mezinárodním zkušenostem, rozvoji infrastruktury a regionů a dalším tématům.

product

„Pro celou radnici“ - 5 000 Kč / rok

2x tištěné a elektronické předplatné na 12 měsíců (např. starosta / primátor a tajemník úřadu) a neomezený počet elektronického předplatného pro zastupitele a další zaměstnance úřadu.

product

Tištěné + Elektronické předplatné - 1 500 Kč / rok

Celoroční předplatné měsíčníku Pro města a obce, ke kterému navíc získáte zdarma elektronické předplatné.

product

Elektronické předplatné - 990 Kč / rok

Digitální verze časopisu ke stažení do tabletu, iPadu, chytrého telefonu i počítače.

Objednat předplatné

    Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství City PH Publishing s.r.o.