Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Startuje další ročník soutěže Parádní nápad pro začínající podnikatele

Projekt „Parádní nápad“, se týká studentů, podnikatelů, vědců a všech kreativních lidí. Na nejúspěšnější soutěžící čekají hodnotné ceny. Soutěž již potřetí zorganizují osvědčení partneři Pardubický podnikatelský inkubátor (P-PINK) a organizace PowerHUB a nově Parádní kraj, inovační značka Pardubického kraje.

Proč soutěžit?

Soutěž již odhalila několik úžasných podnikatelských záměrů. V loňském roce to byla například firma Aqua-reaktor. Jejich tématem je řešení odpadů jako jsou staré potraviny, zbytky z kuchyně, posečená tráva, listí na sídlištích a na dalších místech s vysokou koncentrací obyvatel. Inovativním výstupem ze zpracovaných odpadů je teplo, krmivo pro ryby, hnojivo atd.

Pro koho je soutěž určena?

Soutěž je vyhlašována ve dvou kategoriích. Jedna pro projekty ve fázi nápadu, a druhá pro projekty, které už jsou částečně rozpracovány či realizovány. Přihlásit se mohou jednotlivci, nebo celé týmy. V dubnu proběhne prezentace projektů před odbornou komisí. Na výherce čekají zajímavé věcné i finanční ceny.

Dokdy a jak se přihlásit?

Přihlášky je možné poslat do 28.2. Registrace je na www.paradninapad.cz Další informace najdete na FB stránce PPINK

Zdroj: Pardubický kraj

Nejčtenější kategorie
Chytré město
445
Energetika
507
IT
373
Dotace a Finance
1374
Odpady
250

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze