Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceKomunikace s občany

Konference hledá cestu k odpovědnější komunikaci (nejen) státu 

25. 10. 2023
Praha

Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) po roce opět podporuje setkání, které je výsledkem jeho dlouhodobé spolupráce s Asociací komunikačních agentur (AKA) a Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění (SIMAR). 

Odborníci ze státní správy i zástupci komunikačních agentur se na workshopu z cyklu „agentury zadavatelům, zadavatelé agenturám“ konaném 25. října 2023 podělí o své zkušenosti z oblasti veřejného zadávání v marketingu.

Dopolední část konference bude věnována tématům, jako je např. efektivita vynakládání prostředků na komunikaci státu, a to včetně jejího plánování a měření. Debata bude vedena i o přípravě efektivní komunikační strategie, nastavení cílů a jejich vyhodnocování.
Hlavním tématem odpolední části programu pak bude udržitelnost a společenská odpovědnost v rámci komunikace.

Akce se uskuteční ve středu 25. října 2023 v čase 9:00–14:30 v Akademii veřejného investování Ministerstva pro místní rozvoj – AVI (vchod z Pařížské ulice 4, Praha 1).

Pokud se chcete blíže seznámit s programem akce a jednotlivými hosty, navštivte stránku akce, kde se můžete i zaregistrovat.

Foto a Zdroj: DotaceEU

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
505
IT
371
Dotace a Finance
1373
Odpady
249

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze