Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Školení: Co vše se mění u DPP

10. 1. 2024
ČR

Kurz na téma „Co vše se mění u dohod o provedení práce od 1.1. 2024 a jak se s tím v praxi vypořádat“ probere 10. 1. 2024 vše, co je ještě potřeba vědět.

Kurz na téma „Co vše se mění u dohod o provedení práce od 1.1. 2024 a jak se s tím v praxi vypořádat“

Přednáší: JUDr. Zdeněk Hejhal – Bývalý dlouholetý vedoucí pracovněprávního oddělení a zastupující ředitel odboru pracovněprávní legislativy Ministerstva práce a sociálních věcí, kde se podílel na novelizacích zákoníku práce a dalších souvisejících pracovněprávních předpisech. Nyní působí jako ředitel personálního odboru v Kanceláři Prezidenta republiky

Cíl semináře: Cílem semináře je seznámit účastníky se změnami v souvislosti s přijetím dvou novel zákoníku práce a úsporným balíčkem. Jak zacházet s dohodami v praxi, poskytnutí komplexních informací k jejich změnám od 1. ledna 2024, vysvětlení, co vše musí nově mzdová účetní sledovat a co musí hlásit na Českou správu sociálního zabezpečení. Taktéž bude vysvětleno, kdy a za jakých podmínek vznikne zaměstnanci pracujícímu na DPP a DPČ právo na dovolenou nebo jak nově vymezit pracovní úkol.

Více informací a objednávkový formulář pro NEčlenské obce naleznete na stránkách organizátora.

Foto: Pixabay
Zdroj: Svaz měst a obcí ČR

Nejčtenější kategorie
Chytré město
445
Energetika
509
IT
374
Dotace a Finance
1374
Odpady
250

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze