Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Výstava se zaměří na energetické úspory

22. 1. 2024 - 25. 1. 2024
Ostrava

Výstaviště Černá louka Ostrava, Černá louka 3235, 702 00 – Ostrava-Moravská Ostrava

Pod záštitou Ministerstva životního prostředí a Státního fondu životního prostředí České republiky se uskuteční 29. ročník mezinárodní výstavy Infotherma. Součástí výstavy bude i představení dotačních titulů z programu Nová zelená úsporám. 

Státní fond životního prostředí ČR se v letošním roce ujal role partnera doprovodného programu a jeho odborníci připravili sérii přednášek, na kterých postupně přiblíží možnosti standardní finanční podpory energeticky úsporných opatření z programu Nová zelená úsporám pro majitele rodinnýchbytových domů. Představí i novinky v programu pro domácnosti s nižšími příjmy Nová zelená úsporám Light a možnosti zálohových dotací pro rodiny s dětmi v programu Oprav dům po babičce.

Podrobnější informace o možnostech dotační podpory efektivních renovací domů mohou zájemci o úspornější bydlení získat na společném poradenském stánku Ministerstva životního prostředí a Státního fondu životního prostředí ČR. Odborníci jim poradí, jaké dotace jsou pro jejich dům vhodné i kde a jak o dotaci požádat. Zvláštní pozornost bude věnována programu Oprav dům po babičce, který nabízí finanční prostředky předem na komplexní zateplení budov, instalaci obnovitelných zdrojů energie, účinné systémy na hospodaření vodou a další úsporná opatření. Program umožní uskutečnit důkladnou renovaci rodinného domu i rodinám bez větších finančních rezerv.

Poradenský stánek najdete v pavilonu NA2

Foto: Pexels
Zdroj: Ministerstvo životního prostředí

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
507
IT
372
Dotace a Finance
1374
Odpady
250

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze