Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Cestovní ruchPamátky a kultura

Hrady a zámky Evropského regionu Dunaj-Vltava čekají na objevení

V úvodu letošní letní turistické sezóny vydal Evropský region Dunaj-Vltava nového cestovního průvodce, který představuje 28 vybraných hradů, zámků a zřícenin z jednotlivých regionů. „Partnerské regiony z Bavorska, Rakouska a Česká republiky mají objevitelům památek co nabídnout. Jejich dlouhá společná historie zanechala řadu památek a kulturních pokladů, které stojí za návštěvu,“ říká o publikaci Hana Hajnová, náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje.
Informace o každé památce je možné pohodlně načíst do chytrého telefonu pomocí QR kódu. Nový průvodce hradů a zámků je bezplatně ke stažení na webových stránkách evropskyregion.cz, nebo v tištěné formě k objednání na čísle 564 602 550 nebo emailové adrese Ryklova.S@kr-vysocina.cz.
U příležitosti vydání této publikace pro Vás zástupci ERDV připravili na srpen 2021 výherní fotosoutěž s názvem Objevte výjimečnou památku! Více informací k soutěži se dozvíte na webových stránkách evropskyregion.cz a na facebookových stránkách Evropský region Dunaj-Vltava.
Zdroj: Kraj Vysočina

Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze