Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Cestovní ruchMěsto pro byznys

  Nová krajská centrála cestovního ruchu

  V prosinci odstartovala svou činnost nová krajská příspěvková organizace Královéhradecká krajská centrála cestovního ruchu. Kromě toho, že převzala činnost končící Centrály cestovního ruchu Královéhradeckého kraje, z. s., a Revitalizace Kuks, o. p. s, připravuje celou řadu nových projektů.

  Ředitel organizace Martin Soukup nastínil úkol, který novou centrálu čeká. „Královéhradecký kraj toho má tolik co nabídnout! Náš úkol bude využít potenciál krásné přírody, kulturně-historických památek a příjemných lidí ve službách toho, aby se náš region zviditelnil nejen v Česku, ale i v zahraničí. Chceme k nám přilákat návštěvníky za zajímavými zážitky a za ‚pohodově‘ stráveným časem. Chceme využít méně známých míst s cílem rozprostřít cestovní ruch po celém kraji a odlehčit tak v sezoně místům jako jsou Krkonoše a Český ráj,“ uvedl Martin Soukup.

  Nová centrála bude i nadále koordinovat a rozvíjet turistické nabídky regionu a prezentovat kraj. Bude zajišťovat marketing v oblasti cestovního ruchu a spolupracovat a propojovat jednotlivé aktéry v regionu – tedy oblastní destinační společnosti, obce, města, provozovatele ubytování, návštěvnická a informační centra, muzea, hrady a zámky a další.

  Královéhradecká krajská centrála cestovního ruchu je příspěvková organizace Královéhradeckého kraje, který na její provoz plánuje ročně přispívat 14 miliony korun.

  Zdroj: TZ Královéhradecký kraj

   

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  438
  IT
  308
  Dotace a Finance
  1257
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze