Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Cestovní ruchMěsto pro byznys

Nová krajská centrála cestovního ruchu

V prosinci odstartovala svou činnost nová krajská příspěvková organizace Královéhradecká krajská centrála cestovního ruchu. Kromě toho, že převzala činnost končící Centrály cestovního ruchu Královéhradeckého kraje, z. s., a Revitalizace Kuks, o. p. s, připravuje celou řadu nových projektů.

Ředitel organizace Martin Soukup nastínil úkol, který novou centrálu čeká. „Královéhradecký kraj toho má tolik co nabídnout! Náš úkol bude využít potenciál krásné přírody, kulturně-historických památek a příjemných lidí ve službách toho, aby se náš region zviditelnil nejen v Česku, ale i v zahraničí. Chceme k nám přilákat návštěvníky za zajímavými zážitky a za ‚pohodově‘ stráveným časem. Chceme využít méně známých míst s cílem rozprostřít cestovní ruch po celém kraji a odlehčit tak v sezoně místům jako jsou Krkonoše a Český ráj,“ uvedl Martin Soukup.

Nová centrála bude i nadále koordinovat a rozvíjet turistické nabídky regionu a prezentovat kraj. Bude zajišťovat marketing v oblasti cestovního ruchu a spolupracovat a propojovat jednotlivé aktéry v regionu – tedy oblastní destinační společnosti, obce, města, provozovatele ubytování, návštěvnická a informační centra, muzea, hrady a zámky a další.

Královéhradecká krajská centrála cestovního ruchu je příspěvková organizace Královéhradeckého kraje, který na její provoz plánuje ročně přispívat 14 miliony korun.

Zdroj: TZ Královéhradecký kraj

 

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
505
IT
371
Dotace a Finance
1373
Odpady
249

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze