Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Cestovní ruchChytré město

Turisté mohou využívat služeb nově otevřeného Krajského turistického informačního centra ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU

V pátek 28. května bylo oficiálně otevřeno nové Krajské turistické informační centrum sídlící ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU. Slavnostní akce se účastnili pozvaní zástupci Zlínského kraje a zástupci cestovního ruchu zlínského regionu. Novému infocentru popřáli úspěšný provoz a mnoho spokojených návštěvníků Lubomír Traub, náměstek hejtmana pro strategický rozvoj, územní plánování a cestovní ruch a Zuzana Fišerová, radní pro kulturu a školství Zlínského kraje. Významným hostem v rámci spolupráce byla také Zuzana Vojtová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní
Hosté měli možnost prohlédnout si prostory informačního centra, pohovořit o vzájemné spolupráci a mimo jiné krátce navštívili expozici galerie a muzea.
Otevírací doba Krajského turistického informačního centra je v pondělí od 8 do 16 hodin, úterý – pátek od 8 do 18 hodin a v sobotu a neděli od 10 do 18 hodin. Zájemci se mohou dotazovat na informace telefonicky na čísle 573 032 111, případně na 14|15 BAŤŮV INSTITUT (14-15.cz).
Projekt 14|15 BAŤŮV INSTITUT – rozšíření informačního centra byl realizován za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj a rozpočtu Zlínského kraje.
Zdroj: Zlínský kraj

Nejčtenější kategorie
Chytré město
440
Energetika
497
IT
364
Dotace a Finance
1352
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze