Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Chytré město

  Cheb bude mít nový moderní kamerový systém

  V Chebu má v závěru letošního roku začít fungovat zcela nový kamerový systém. Město již vyhlásilo výběrové řízení na jeho dodavatele. Podle předběžných odhadů by za něj mělo zaplatit zhruba 6 milionů korun. S instalací se počítá v průběhu podzimních měsíců. Kamery budou umístěny nově například na vjezdech do města nebo v některých problémových lokalitách, kde častěji dochází k páchání trestné činnosti či přestupků.
  Oproti stávajícímu, již zcela zastaralému systému, dojde k podstatnému navýšení počtu kamerových bodů. Nynější analogový systém jich má 18, z nichž ale polovina již nefunguje, v případě toho nového půjde o 42 kamer. Umístěny budou nově například na vjezdech do města nebo v některých problémových lokalitách, kde častěji dochází k páchání trestné činnosti či přestupků. K dispozici bude také kamera mobilní.
  Zcela nesrovnatelná bude v porovnání se současným stavem kvalita obrazového záznamu a funkčnost celého systému. Ten bude disponovat řadou „inteligentních“ funkcí, takže například obsluhu sám upozorní na vozidlo určité SPZ či na různé problematické situace, jako je třeba shlukování více osob, snaha o vniknutí do objektu, pohyb kolem zaparkovaných vozidel a podobně.
  Zdroj: Město Cheb

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  435
  IT
  304
  Dotace a Finance
  1253
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze