Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Chytré městoDoprava a Infrastruktura

  Příležitost pro vlastníky: Pronajměte 5 m² PPL Parcelbox

  Samoobslužné výdejní a podací Parcelboxy uznávaného balíkového dopravce PPL CZ mají potenciál nabídnout výhody řadě různých stran. Kromě poskytování pohodlných služeb zákazníkům, přepravcům balíků, e-shopům a jiným společnostem představují boxy také zajímavou příležitost pro majitele parcel. Pokud vlastníte nedostatečně využitý pozemek a chtěli byste příjem navíc, máte jedinečnou šanci získat toho nejlepšího nájemníka na světě. Stačí k tomu 5 m² a dobrá občanská dostupnost. O všechno ostatní se postaráme my.

  Pronajmutí pozemku PPL pro vás nebude znamenat žádné vstupní náklady ani administrativní zátěž. „Zajistíme na stavebních úřadech veškerá povolení, stavebně-technickou připravenost lokalit, samotnou instalaci boxů i jejich údržbu,“ vysvětluje Milan Loidl, Business Development & Marketing Director v PPL CZ. Vy tak získáte pasivní příjem a stanete se součástí partnerské sítě Nejdůvěryhodnější značky PPL.

  Ideální nájemník má jen několik podmínek

  PPL Parcelbox je určen pro instalaci v zavedených a snadno přístupných lokalitách, které splňují několik podmínek. „Pro umístění budeme potřebovat volnou plochu o velikosti alespoň 5 m2 s dobrou občanskou dostupností a možností krátkodobého parkování v těsné blízkosti Parcelboxu. Podstatné také je, aby byl k boxu zajištěn neomezený přístup pro zákazníky (24 hodin denně, 7 dní v týdnu) a aby byla v místě dostupná 4G mobilní síť,“ uvádí Loidl. Co se týče provozních a stavebních požadavků, plocha k instalaci musí být vodorovná, suchá, s hladkým povrchem a přívodem elektrické energie 230 V/50 Hz/16 A.

  Berete?

  Běžte na pplbox.cz, napište nám do chatu a náš obchodník vám zavolá s detaily možné spolupráce.

  Proč zrovna PPL Parcelbox?

  „V PPL se snažíme doručovat tu nejlepší kvalitu, v Česku působíme již 27 let a naši zákazníci nám důvěřují a vědí, že se na nás mohou spolehnout. Každoročně rosteme a neustále inovujeme. PPL Parcelboxy nás posouvají o další krok vpřed,“ vysvětluje Loidl. Vedle doručení řidičem na adresu nebo do 3000 partnerských míst PPL Parcelshopů mohou lidé využívat PPL Parcelboxy nejen pro vyzvednutí zásilek, ale i pro vrácení zboží odesílateli nebo odeslání balíku jiné fyzické osobě se službou Balík pro Tebe. Parcelboxy jsou ideálním řešením pro ty, kteří se nechtějí vázat na řidiče či provozní dobu výdejních míst, proto PPL nadále rozšiřuje jejich síť po celém Česku. Rozšiřte své služby i vy s nejlepším nájemníkem na světě.

  Zdroj a foto: PPL CZ

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  442
  IT
  308
  Dotace a Finance
  1261
  Odpady
  229

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze