Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Chytré město

Přehledná mobilní aplikace pro občany a turisty

Města a obce začínají využívat vlastní mobilní aplikaci od AppSisto

Mobilní aplikace AppSisto. kterou dnes už využívá řada samospráv na[1]příč naší republikou, přináší mnoho výhod a předností, ale hlavně, usnadňuje komunikaci. Pokud se ji rozhodnete začít využívat ke komunikaci s občany i turisty, tuto komu[1]nikaci vám usnadní. Zpřehlední ji, urychlí a uživatelsky zpříjemní.

Opravdu je to vaše mobilní aplikace Nejde o prosté webové řešení či mobilní aplikaci, která sdružuje samosprávy a občan nebo turista si až po registraci do ní zvolí svou samosprávu. Tady se má na mysli vlastní mobilní aplikace přímo vaší samosprávy. Tedy aplikace se znakem i názvem samosprávy a svou identitou, kterou si občan i turista stáhne do svého telefonu. Díky aplikaci AppSisto, v níž není potřeba se registrovat, každý má hned k dispozici kompletní infoservis pod hlavičkou vaší samosprávy.

Občanský rádce a turistický průvodce

Občan najde v aplikaci své samosprávy hlášení místního rozhlasu, informace z úřední desky, kompletní kontakty na úřady a instituce, elektronickou verzi místního zpravodaje a mnoho dalších užitečných informací. Turista snadno využije mobilní aplikaci jako přehledného průvodce, který obsahuje tipy na výlety po okolí, nabídku místních služeb, informace o historii obce nebo užitečné kontakty. Mobilní aplikace se díky těmto přednostem může ocitnout ve výbavě každého návštěvníka obce či města.

Pomocník v krizové i běžné situaci

Požáry, povodně, havárie, pandemie, nouzový stav. V dnešní době nás může nemile překvapit jakákoliv krizová situace, o které je potřeba okamžitě komunikovat s občany a ideálně i turisty, kteří jsou aktuálně na území samosprávy. Nejrychlejší způsob, jak o takové náhlé situaci informovat, je notifikační zpráva, která se objeví přímo na displeji telefonu každému, kdo má mobilní aplikaci nainstalovanou. Rozesílání takových zpráv je možné v neomezeném počtu, samotné poslání zprávy nezabere ani minutu a je možné ji rozeslat i z mobilního telefonu. Kromě okamžitých zpráv má aktuální informace o krizových situacích každý občan i turista kdykoliv k dispozici jediným stisknutím prstu. Notifikační zprávy lze posílat pro jakoukoliv příležitost. O kulturních či sportovních akcích nebo běžných údržbových pracích a odstávkách můžete kdykoliv snadno informovat.

Propojení vašich komunikačních kanálů, podniků

Usnadnění přístupu k informacím umí aplikace na výbornou. A to především spojením všech kanálů, kterými jsou webové stránky samosprávy, zpravodaj, Facebook nebo weby zájmových organizací jako třeba sportovní klub či školské zařízení. Mobilní aplikace umí přiblížit místní podniky občanům i turistům. Využitím aplikace tak nejenže přiblížíte místní služby lidem, ale také podpoříte místní podnikatele interaktivní a moderní formou.

 

RASTR

Kompletní servis a podpora

Mobilní aplikaci v AppSistu vytváří zcela samostatně, samosprávě předávají hotový produkt. Její tvůrci vás vybaví propagačními materiály všeho druhu od interaktivního QR kódu, přes letáky či nálepky až po velké propagační rollupy do turistických center nebo na úřad.

Přehledná mobilní aplikace pro občany a turisty.

Okamžitý přístup ke všem informacím bez registrace.

Samospráva v mobilu každého občana pod vaší identitou od 2 000 Kč měsíčně.

Rádi vám zodpovíme vaše dotazy elektronicky na info@appsisto.com nebo osobně na DMO a ISSS.

Další informace na www.appsisto.com/prosamospravy

Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze