Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Chytré město

V Jihlavě se můžete i na matriku objednat online

Lidé se mohou prostřednictvím elektronického rezervačního systému objednávat už i na jihlavskou matriku na webových stránkách www.jihlava.cz

Pro uznání otcovství, uzavření manželství, změny jména a příjmení, duplikáty matričních dokladů, zvláštní matriku a nahlížení do matričních knih je možné si rezervovat termíny na konkrétní dny a časy prostřednictvím online objednávkového systému Webcall.

Vedle matričních agend nabízí Správní odbor online elektronický objednávací systém také pro vyřízení občanských průkazů, cestovních dokladů, změny místa trvalého pobytu a ukončení trvalého pobytu.

Elektronické objednání s označením příslušné agendy umožňuje občanům přednostní právo při obsloužení, vždy však s ohledem na aktuálně vyřizujícího občana.

Vyřízení úředních záležitostí lze i bez předchozího online objednávání, a to ve všech pracovních dnech.

Objednat se online na jihlavský magistrát je možné také na obecní živnostenský úřad, na ekonomický odbor k agendě poplatků za odpady a poplatků ze psů a samozřejmě také na odbor dopravy k vyřízení řidičských průkazů i registrací vozidel.

Foto: Jihlava
Zdroj: Jihlava

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
507
IT
372
Dotace a Finance
1374
Odpady
249

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze