Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceDoprava a InfrastrukturaDotace a Finance

56. Dny malých obcí proběhnou 29. listopadu

Tradiční setkání starostů a starostek – 56. Dny malých obcí – se uskuteční v pozdějším podzimním termínu po komunálních volbách, tedy 29. listopadu na Výstavišti Flora Olomouc a 1. prosince v pražském O2 Universu, vždy od 9 do 14 hodin. 

V rámci programu dostanou představitelé samospráv informace o národních i evropských dotačních programech z resortů místního rozvoje a životního prostředí, pokyny k veřejným zakázkám i k financování místních rozpočtů od Ministerstva financí a na aktuální úkoly zastupitelstev po komunálních volbách upozorní Ministerstvo vnitra.  Součástí konference jsou expozice a prezentace firem nabízejících produkty a služby obcím.

„Prezident republiky Miloš Zeman letos vyhlásil komunální volby na 23. a 24. září, což jsme při plánování podzimních 56. Dnů malých obcí vzali v potaz a termín jme posunuli až na konec listopadu a začátek prosince. Tímto krokem jsme chtěli budoucím novým, nebo znovuzvoleným starostům a starostkám vyjít vstříc, aby měli dostatek času zareagovat na případné změny ve vedení obcí,“ vysvětluje pozdější termíny konference Tomáš Renčín, ředitel konference DMO.

Foto a zdroj: Dny Malých obcí

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
514
IT
381
Dotace a Finance
1388
Odpady
251

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze