Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Dotace a Finance

  Přeshraniční projekt ADAPTRegion AT-CZ pomůže obcím z příhraničních krajů úspěšně se adaptovat na změnu klimatu

  Projekt ADAPTRegion AT-CZ chce pomoci městům a obcím s adaptací na změnu klimatu v příhraničních regionech České republiky – v Jihomoravském a Jihočeském kraji a na Vysočině a poté sdílet získané zkušenosti i s dalšími regiony. Svaz měst a obcí se stal jeho strategickým partnerem
  Nadace Partnerství se rozhodla společně s Energetickou agenturou Vysočiny, Energy Centre České Budějovice a RERA pomoci městům a obcím s adaptací na změnu klimatu v příhraničních regionech České republiky – v Jihomoravském a Jihočeském kraji a na Vysočině a poté sdílet získané zkušenosti i s dalšími regiony. Zkušenosti a znalosti z Rakouska přináší do projektu spolek Klimabündnis Oberösterreich. Společný projekt ADAPTRegion AT-CZ je podpořený z prostředků Evropské unie v rámci programu Interreg V-A Rakousko-Česká republika.
  Zajímavé informace a projektové novinky naleznou zájemci na www.adapterraawards.eu. Zaujala Vás nabídka projektu ADAPTRegion AT-CZ? Připravujete investiční projekt? Zkontaktujte projektovou manažerku Moniku Hlávkovou z Nadace Partnerství, monika.hlavkova@nap.cz.
  Projekt je podpořen z prostředků Evropské unie, programu Interreg V-A Rakousko-Česká republika 2014-2020. Veškeré informace o projektu jsou dostupné na www.adapterraawards.eu.
  Zdroj: Svaz měst a obcí ČR

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  435
  IT
  304
  Dotace a Finance
  1253
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze