Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a Finance

Přeshraniční projekt ADAPTRegion AT-CZ pomůže obcím z příhraničních krajů úspěšně se adaptovat na změnu klimatu

Projekt ADAPTRegion AT-CZ chce pomoci městům a obcím s adaptací na změnu klimatu v příhraničních regionech České republiky – v Jihomoravském a Jihočeském kraji a na Vysočině a poté sdílet získané zkušenosti i s dalšími regiony. Svaz měst a obcí se stal jeho strategickým partnerem
Nadace Partnerství se rozhodla společně s Energetickou agenturou Vysočiny, Energy Centre České Budějovice a RERA pomoci městům a obcím s adaptací na změnu klimatu v příhraničních regionech České republiky – v Jihomoravském a Jihočeském kraji a na Vysočině a poté sdílet získané zkušenosti i s dalšími regiony. Zkušenosti a znalosti z Rakouska přináší do projektu spolek Klimabündnis Oberösterreich. Společný projekt ADAPTRegion AT-CZ je podpořený z prostředků Evropské unie v rámci programu Interreg V-A Rakousko-Česká republika.
Zajímavé informace a projektové novinky naleznou zájemci na www.adapterraawards.eu. Zaujala Vás nabídka projektu ADAPTRegion AT-CZ? Připravujete investiční projekt? Zkontaktujte projektovou manažerku Moniku Hlávkovou z Nadace Partnerství, monika.hlavkova@nap.cz.
Projekt je podpořen z prostředků Evropské unie, programu Interreg V-A Rakousko-Česká republika 2014-2020. Veškeré informace o projektu jsou dostupné na www.adapterraawards.eu.
Zdroj: Svaz měst a obcí ČR

Nejčtenější kategorie
Chytré město
440
Energetika
497
IT
364
Dotace a Finance
1352
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze

Další článek
Starostovy starosti
Image