Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a FinanceŽivotní prostředí

Zlínský kraj podpoří environmentální vzdělávání

Krajští radní na svém zasedání schválili program na podporu ekologických aktivit. Na 17 ekologicky zaměřených projektů kraj poskytne částku v celkové výši 1 173 000 korun.  Cílem programu je zvýšení kvality a profesionality činnosti organizací působících v oblasti environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty na území Zlínského kraje.

„Organizace, které na své aktivity dostanou dotace, je využijí například na výukové programy v přírodě, na materiály, které výuku dále podpoří i na uspořádání akcí zaměřených na environmentální vzdělávání, výchovu a osvětu. Chceme tímto zkvalitnit činnosti škol, středisek a center ekologické výchovy a tím zvýšit povědomí dětí o nutnosti chránit přírodu a vše, co nám dává,“ řekla náměstkyně hejtmana Hana Ančincová, zodpovědná za oblast životního prostředí.

Mezi 17 organizací kraj rozdělí celkovou částku 1 173 000 korun. Minimální částka na jeden projekt činí 20 000 korun, maximální 100 000 korun. O dotace mohli zájemci žádat do 18. února.

Foto: Flickr
Zdroj: Zlínský kraj
Web odkaz:
www.kr-zlinsky.cz

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
519
IT
382
Dotace a Finance
1389
Odpady
254

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze