Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Energetika

Moderní osvětlení hřiště v Jílovišti: Více světla, méně energie

Obec Jíloviště si dala za cíl zkvalitnit sportovní zázemí pro své obyvatele a investovala do výstavby moderního multifunkčního hřiště. Plocha, určená pro tenis, nohejbal, volejbal a basketbal, se pyšní nejen kvalitním povrchem, ale i špičkovým osvětlením, které splňuje nejnáročnější požadavky na sportovní aktivity.

Srdcem osvětlení hřiště v Jílovišti jsou inovativní vysoce výkonná svítidla LEDVANCE Floodlight Max s příkonem 900 W. Ta se vyznačují řadou předností, které zajišťují optimální světelné podmínky pro všechny typy sportů, ať už se jedná o klidný trénink nebo napínavý zápas. Svítidla LEDVANCE Floodlight Max slouží jako přímá náhrada za tradiční reflektorová řešení s vysokotlakými výbojkami. Proto mohou být použita nejenom pro novostavby, ale i pro rekonstrukce jako náhrada za staré neúsporné světelné zdroje a svítidla. Hodí se pro sportoviště, parkoviště, obytné zóny, dvory, promenády, přechody pro chodce a další.

Moderní osvětlení multifunkčního hřiště v Jílovišti není jen technickým řešením, ale i symbolem snahy obce o zkvalitnění sportovního zázemí a podporu aktivního trávení volného času místních obyvatel. LED svítidla přispívají k radosti ze hry a budování zdravé komunity. Může tak být inspirací pro mnoho dalších obcí, které s podobnými projekty váhají anebo se k jejich realizaci teprve chystají.

Hlavní přednosti LED svítidel LEDVANCE Floodlight Max

Vysoká světelná účinnost 135 lm/W

svítidla produkují silný světelný tok, který perfektně a rovnoměrně osvětlí celou hrací plochu a zajistí dokonalou viditelnost pro všechny sportovce. Ti si tak užívají optimální viditelnost a komfortní prostředí pro hru bez ohledu na denní dobu či povětrnostní podmínky.

Kombinace symetrických optik 30° a 60°

kombinace různých optik umožňuje optimální rozložení světla, které eliminuje tmavé zóny a osvětlení je tak rovnoměrné po celé ploše hřiště (v nabídce i vyzařovacím úhlem 10° a asymetrickým 50° x 110°). Kvalitní osvětlení minimalizuje riziko úrazů a umožňuje bezpečný sportovní provoz i za zhoršené viditelnosti.

Robustní konstrukce a vysoká odolnost

svítidla LEDVANCE jsou vyrobena z kvalitních materiálů a disponují krytím IP66, takže bez problémů odolávají i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Krom toho dobře vypadají a moderní LED osvětlení dodává hřišti atraktivní vzhled.

Energetická úspora až 45 %

oproti tradičním HID svítidlům s výbojkami představují LEDVANCE Floodlight Max výrazně úspornější variantu, která šetří peníze i životní prostředí. Obec Jíloviště provozem LED svítidel šetří finanční prostředky a zároveň snižuje dopad na životní prostředí.

Záruka 5 let

vždy se může něco porouchat, a proto společnost LEDVANCE poskytuje na svá svítidla nadstandardní 5letou záruku pro případ skryté výrobní anebo provozní vady.

 

Nejčtenější kategorie
Chytré město
441
Energetika
499
IT
365
Dotace a Finance
1354
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze