Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Kultura

  Ředitelé divadel v Jihočeském kraji se setkali s ministrem kultury

  V Českých Budějovicích proběhla v pondělí 25. a v úterý 26. dubna 2022 valná hromada Asociace profesionálních divadel. Ředitelé českých a moravských divadel se setkali s ministrem kultury Martinem Baxou, primátorem města Jiřím Svobodou a hejtmanem Jihočeského kraje pro Martinem Kubou, předsedou Asociace krajů.

  Tradičními tématy bylo financování kultury a zákon o veřejné kulturní instituci. Dalšími hosty inspirativního setkání byli: Lenka Havlíková, předsedkyně Asociace nezávislých divadel, ředitelka Divadla X10, Mgr. Lenka Kavalová, předsedkyně Asociace symfonických orchestrů a pěveckých sborů ČR, ředitelka Plzeňské Filharmonie, Běla Bakulová, ředitelka kabinetu ministra, Zuzana Zahradníčková, ředitelka odboru odboru umění, literatury, knihoven, kulturních a kreativních průmyslů MKČR, Juraj Thoma 1. náměstek primátora, Ondřej Kepka, prezident Herecké asociace, Lukáš Černý, manažer kandidatury České Budějovice 2028, Pavel Hroch, náměstek hejtmana Jihočeského kraje pro kulturu.

  V rámci programu proběhl také první ze série workshopů pro zvyšování kompetencí pracovníků členských divadel. První setkání bylo věnováno PR. Hlavním tématem workshopu byla efektivní správa sociálních sítí a newslettery. Čas byl ale vyhrazen také na výměnu zkušeností s doprovodnými edukačními programy. Hostem byla předsedkyně Asociace divadelních lektorů Daniela Von Vorst. Projekt je podpořen grantem v rámci Programu Kultura z Fondů EHP.

  Foto: Místní Kultura
  Zdroj: Místní Kultura
  Web odkaz: www.mistnikultura.cz

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  381
  Energetika
  400
  IT
  273
  Dotace a Finance
  1184
  Odpady
  210

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze