Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Místní rozvojNepřehlédněte

DAKO Brno – nastavujeme standard moderních WC

Česká rodinná firma vás provede celým procesem od projektu po realizaci

Jsme ryze česká rodinná firma s tradicí od roku 1996 zabývající se výrobou betonových prefabrikátů. Ve spolupráci s německou firmou HERING Bau vyrábíme a dodáváme kompletně smontované WC moduly. Z realizovaných projektů jsme si odnesli nemalé zkušenosti, takže vám hravě poradíme s výběrem vhodného modelu a správné lokality, pomůžeme s architektonickým návrhem fasády a vytvořením projektové dokumentace, poradíme s financováním a v neposlední řadě zajistíme samotnou výstavbu a instalaci. Investora tedy vždy provedeme celým procesem od návrhu až po realizaci.

Kvalita a technologie

Zaručujeme kvalitu podle pevně daných technologických postupů a předpisů. a proto víme, že záruka 10 let na provedení a zařízení není žádný problém. Od roku 1996 za sebou máme téměř tisíc úspěšných realizací modulů veřejných toalet především pro zahraniční trhy. Pro český trh dokážeme nabídnout koncept design&build a postaráme se tak o celý proces od projektu až po předání investorovi.

 

Vandalové si u nás neškrtnou

Na kvalitu provedení je kladen velký důraz, a to nejen na stavbu jako takovou, ale především na vnitřní vybavení. Kvalitní nerezové zařizovací prvky z velmi silného plechu odolávají mechanickému poškození. Z uživatelských prostor není možné demontovat žádný prvek a vše je podtrhnuto vysoce pevnostními nerezovými dveřmi. Za tuto kvalitu ručíme.

 

Pomáhá nám moderní technika

Celý systém řídíme pomocí elektroniky, která má za úkol hlídat celý komplex od ovládání osvětlení, nastavení teploty vytápění, otevírání dveří a jejich blokování mimo provoz. Kompletní nastavení pro spotřebu můžeme měnit podle přání provozovatele, dokážeme tak výrazně šetřit náklady na spotřebu vody i dalších hygienických prostředků.

Myslíme na pohodlí všech

Naše moduly jsou ve standardních provedeních vždy koncipovány pro možnost použití osobami s omezením pohybu a splňujeme tak vyhlášky platné v České republice. Pro vstup na toaletu lze použít několik variant a jejich kombinace. Můžete nechat volný přístup a jen blokovat dveře na určitý časový úsek (například v noci), mincovní systém či platební terminál jsou standardním doplňkem a pro osoby se zdravotním postižením je možné vybavit toaletu euroklíčem.

 

Na vzhledu vždy záleží

 Naše moduly jsou veřejnosti na očích, a proto je vzhled exteriéru vždy výzvou a spoluprací mezi námi, architekty a obcí či městem. V rámci našich realizací jsme se dokázali vždy přizpůsobit a vytvořit zajímavé architektonické prvky. I veřejné toalety dokážou být vkusným prvkem obecního či městského mobiliáře.

„Tradice, zkušenosti, kvalita, servis a podpora jsou pro DAKO klíčové a posláním je vytvořit koncept toalet, které budou vkusně doplňovat veřejný prostor a poskytnou lidem potřebné zázemí,“ říká jednatel společnosti Petr Lederer.

www.dakogrc.cz

 

 

 

 

 

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
505
IT
371
Dotace a Finance
1373
Odpady
249

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze