Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceMístní rozvojŽivotní prostředí

Hlasujte v soutěži NEJpraxe Zdravých měst

Právě odstartovalo hlasování veřejnosti v soutěži NEJpraxe Zdravých měst 2023.

Až do 12. 12. lze hlasovat na facebookové stránce organizace
Hlasujte tak, že rozkliknete příklad, který chcete podpořit, umístíte k němu váš „lajk“. „Lajkovat“ lze i více příkladů, každý však pouze jednou.
Detailní přehled soutěžních příkladů naleznete zde.

Vyhlášení vítězů proběhne na Konferenci NSZM v lednu 2024.

V loňských ročnících se na prvních místech soutěže umístil ostravský řemeslný inkubátor, participace v obci Skotnice či využití alternativních pohonů v komunální technice města Tábor.

Národní síť Zdravých měst ČR (NSZM) je odborně zaměřená asociace 135 měst, obcí a regionů. Aktivně pracuje v Česku již 30 let. Je platformou přátelské spolupráce profesionálů z radnic – politiků i koordinátorů. V akreditovaném vzdělávání poskytuje členům metodiku a know-how k úspěšnému postupu. Přináší stovky příkladů dobré praxe, vzájemnou inspiraci a sdílení úspěšných řešení mezi členy. Propaguje radnice v TV Zdravá města i na řadě celostátních konferencí a seminářů.

Zaměřuje se na zapojování místní veřejnosti, škol, nevládek i podnikatelů. Na základě indikátorů umí hodnotit kvalitu života a zdraví obyvatel. Pomáhá strategické práci radnic a řízení rozvoje prostřednictvím projektů a ukazatelů. Inspiruje ke zlepšení v mnoha oblastech kvalitního rozvoje.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
519
IT
382
Dotace a Finance
1391
Odpady
254

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze