Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Doprava a InfrastrukturaMístní rozvoj

  Opravy železničních tratí v Královéhradeckém kraji

  Od pondělí 29. března začínají opravy železničních tratí v Královéhradeckém kraji. Například na úseku mezi Hradcem Králové a Pardubicemi proto do pátku nepojedou vlaky. Ty budou nahrazeny autobusovou dopravu. Cestující musí počítat s několikaminutovým zpožděním.
  „Od pondělí 29. března se bude konat výluka v úseku Hradec Králové hlavní nádraží a Pardubice hlavní nádraží,“ říká Tomáš Fiala z Českých drah. Do Pardubic budou místo vlaků jezdit až do pátku autobusy. „Výluka na Pardubice skončí 2. dubna. Náhradní autobusová doprava do Pardubic zůstává v časech odjezdů vlaků, jen je ve více linkách. Jedna linka jede přímo do Pardubic, další linka jede přes Rosice nad Labem a jedna linka je zastávková.“
  Hlavním důvodem železniční výluky je oprava výhybek a kolejí na hradeckém nádraží. „Všechny vlakové spoje omezené výlukou budou plně nahrazeny autobusovou dopravou. Prosíme proto všechny cestující, aby si před cestou zkontrolovali výlukový jízdní řád. Všem cestujícím děkujeme za trpělivost během plánovaných železničních výluk.“
  V Královéhradeckém kraji budou od dneška i další výluky. Vlaky nepojedou například i v úseku Chlumec nad Cidlinou a Nový Bydžov nebo Velký Osek a Hradec Králové. Všechny informace cestující najdou na webových stránkách Královéhradeckého kraje a portálu Idos.
  Zdroj: iRozhlas

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  366
  Energetika
  364
  IT
  240
  Dotace a Finance
  1078
  Odpady
  195

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze