Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Místní rozvoj

  Studie sportovního areálu v Humpolci

  Nahlédnout, jaké jsou možnosti budoucího rozvoje území, a koncepčně přistoupit k dalšímu rozvoji sportu ve městě. To byly hlavní motivace zadání studie pro sportovní areál v Okružní ulici v Humpolci, kde se v současnosti nachází například zimní a fotbalový stadion, venkovní koupaliště Žabák nebo skatepark.
  Studie řeší nejen vylepšení dosavadních sportovišť, ale také přichází s novými záměry a s modernějším chápáním propojení jednotlivých částí včetně jejich využití širokou veřejností. Návrh koncepčního rozvoje celé lokality zjednodušeně řečeno pracuje se současnou sportovní nabídkou a zázemím, rozvíjí je, ale zároveň zmiňuje zápory prostranství a navrhuje možná vylepšení.
  Prioritou budoucího areálu je zejména rekonstrukce fotbalového zázemí, které neodpovídá současným standardům ani pro hráče, ani pro diváky. V nejbližší době by měla být vybudována nová tribuna, nové šatny a také zázemí pro sportovce a administrativu. Dále se počítá s realizací krytého plaveckého bazénu a v další fázi víceúčelové sportovní haly. Podle místostarosty Vlastimila Bruknera je studie určena k diskusi a konečná realizace areálu není otázka roku nebo dvou, ale výhledu na desetiletí.
  Studie upozorňuje také na potřebu výrazného zkvalitnění prostupnosti celého areálu pro pěší. Jednotlivá sportoviště by na sebe měla přirozeně navazovat a cesty, které je spojují, by měly lákat k atraktivní procházce.
  Zdroj: www.mesto-humpolec.cz

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  381
  Energetika
  400
  IT
  273
  Dotace a Finance
  1184
  Odpady
  210

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze