Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Místní rozvoj

Vila Park Tabulový vrch v Olomouci

Novou olomouckou čtvrť, známou jako Vila Park Tabulový vrch, naleznete na kopci s krásným výhledem do okolí i na historické centrum města. Disponuje výbornou dopravní obslužností a občanskou vybaveností v přijatelné vzdálenosti. V lokalitě obklopené přírodou je naplánováno celkem 460 bytových jednotek o velikostech 1+kk až 4+kk, v připravované 4. etapě výstavby 78 komfortních bytů.
Na Vila Parku Tabulový Vrch se pracuje již přes pět let, a ke spokojenosti architektů a projektantů vše běží tak, jak bylo v minulosti naplánováno. Díky mladé progresivní architektonické kanceláře CHYBIK + KRISTOF ASSOCIATED ARCHITECTS z Brna se projekt může chlubit svou kvalitní nadčasovou architekturou. To potvrzuje i nedávno získané prestižní ocenění „Stavba roku 2021 Olomouckého kraje“. K dnešnímu dni bylo vybudováno 208 bytů, v kterých se postupně zabydlují spokojení obyvatelé.
„Máme obrovskou radost, že se to zde zabydluje. A také z toho, že lidé, kteří zde bydlí, nejdou proti tomu, jak jsme to navrhli. Že se to nesnaží překrucovat a vzali to za své,“ prozradili architekti ze společnosti, která se o projekt po celou dobu stará.
Zdroj: Město Olomouc

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
516
IT
381
Dotace a Finance
1388
Odpady
252

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze