Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Nezařazené

  Rada kraje schválila finanční podporu projektu „Středočeská desítka“

  Rada kraje schválila podporu projektu „Středočeská desítka 2022“ v celkové výši 100 000 Kč. Projekt, jenž je realizován Klubem českých turistů, má za cíl představit Středočeský kraj jako místo, které nabízí velké množství turisticky atraktivních míst. Projekt je určen pro všechny věkové kategorie.

  Středočeská desítka 2022 přichází po předchozích úspěšných ročnících celkově již po sedmé. Tento projekt má potenciál oslovit všechny věkové kategorie od mládeže přes rodiny s dětmi až po seniory, a kromě propagace zdravého životního stylu, podpořit také poznávání a objevování kulturních památek Středočeského kraje. Letos jsou akce rozděleny ve dvou rovinách, a to organizovaná a individuální turistika. Zatímco v rámci organizované turistiky je do projektu vybráno 5 pochodů v rámci Středočeského kraje, v rovině individuální turistiky budou mít soutěžící možnost navštívit 10 míst. Navštívit bude možné mimo jiné také vybrané kulturní příspěvkové organizace Středočeského kraje, jako např. Památník Karla Čapka ve Strži, Antonína Dvořáka ve Vysoké či Josefa Lady v Hrusicích.

  Účastníci projektu budou muset absolvovat minimálně 3 z 5 uvedených turistických akcí, a kromě nich ještě individuálně navštívit 6 z 10 uvedených turistických míst. Každý účastník obdrží potvrzení o absolvování pochodu či návštěvě dané kulturní památky do tzv. speciálního Turistického pasu. Po splnění stanovených podmínek pak účastníci obdrží odznak Středočeské desítky.

  Zdroj: TZ Středočeský kraj

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  237
  Energetika
  301
  IT
  180
  Dotace a Finance
  837
  Odpady
  162

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze