Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Nezařazené

  Vila Park Tabulový vrch v Olomouci

  Novou olomouckou čtvrť, známou jako Vila Park Tabulový vrch, naleznete na kopci s krásným výhledem do okolí i na historické centrum města. Disponuje výbornou dopravní obslužností a občanskou vybaveností v přijatelné vzdálenosti. V lokalitě obklopené přírodou je naplánováno celkem 460 bytových jednotek o velikostech 1+kk až 4+kk, v připravované 4. etapě výstavby 78 komfortních bytů.
  Na Vila Parku Tabulový Vrch se pracuje již přes pět let, a ke spokojenosti architektů a projektantů vše běží tak, jak bylo v minulosti naplánováno. Díky mladé progresivní architektonické kanceláře CHYBIK + KRISTOF ASSOCIATED ARCHITECTS z Brna se projekt může chlubit svou kvalitní nadčasovou architekturou. To potvrzuje i nedávno získané prestižní ocenění „Stavba roku 2021 Olomouckého kraje“. K dnešnímu dni bylo vybudováno 208 bytů, v kterých se postupně zabydlují spokojení obyvatelé.
  „Máme obrovskou radost, že se to zde zabydluje. A také z toho, že lidé, kteří zde bydlí, nejdou proti tomu, jak jsme to navrhli. Že se to nesnaží překrucovat a vzali to za své,“ prozradili architekti ze společnosti, která se o projekt po celou dobu stará.
  Zdroj: Město Olomouc

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  236
  Energetika
  300
  IT
  179
  Dotace a Finance
  830
  Odpady
  161

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze