Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Památky a kultura

V Jihlavě proběhne za podpory města Vysočina Fest

Vysočina Fest začíná v areálu letního kina už zítra 7. července. Pro návštěvníky je připraven i stan města, kde v případě špatného počasí dostanou lidé pláštěnky.

Po dvouleté pauze se do Jihlavy vrací hudební festival Vysočina Fest. Hlavním partnerem pro letošní rok se stalo město Jihlava. „Jsem velmi rád, že se Jihlava už tento čtvrtek 7. července probudí do trochu rušného festivalového dne a naše letní kino se naplní a zažije opět chvíle plné hudby, zábavy i setkání. Letňák je prostě nejlepší scéna v České republice. Doufám, že se tam potkáme,“ řekl ke startu Vysočina Festu náměstek primátorky Vít Zeman.

 

Na hlavní stage nazvané Město Jihlava během tří dnů vystoupí například skupiny Mirai, Wanastowi vjecy, Anna K., David Koller, Chinaski, Kapitán Demo nebo No Name. Podrobný program najdete ZDE a plán areálu ZDE.

Pláštěnky i bublifuky

Pro návštěvníky bude během celého festivalu otevřený i stan města Jihlava. „Vzhledem k počasí, které na dobu festivalu hlásí, tam bude pro zájemce k dispozici zdarma na 500 pláštěnek. Připraveny tam máme ale i lékárničky a pro děti například bublifuky. Náš stánek najdete hned u hlavního vchodu do areálu letního kina,“ uvedl mluvčí magistrátu Radovan Daněk. K prodeji tam pak budou podsedáky nebo trička.

Na bezpečnost v okolí amfitéatru na Heulose, stejně jako v ulicích města, budou během celého festivalu dohlížet mimo jiné i městští policisté. „Pomáhat nám v tom bude kamerový systém,“ dodal šéf strážníků Jan Frenc.

Foto: Vysočina Fest
Zdroj: Jihlava

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
519
IT
382
Dotace a Finance
1390
Odpady
254

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze