Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceTiskové zprávyŽivotní prostředí

Kdo nejvíce pomáhá životnímu prostředí? 

Po celý březen přijímá Olomoucký kraj nominace na letošní Ceny za přínos v oblasti životního prostředí. Své favority ve třech kategoriích můžete navrhovat na webu cenykraje.cz.

„Ovzduší, vodní zdroje, příroda a krajina – to jsou nedílné součásti životního prostředí, které nás obklopují, a o které bychom měli s láskou pečovat. I proto Olomoucký kraj oceňuje a zviditelňuje ty, kterým na stavu životního prostředí záleží. Nominujte počiny, které vidíte kolem sebe, budeme rádi,“ uvedl Martin Šmída, radní Olomouckého kraje pro oblast životního prostředí.

Nominace lze podávat v těchto kategoriích: významný počin v ochraně životního prostředí, dlouhodobý přínos v oblasti životního prostředí a významný počin v separaci a recyklaci odpadů.

Z nominací došlých do těchto tří kategorií se bude vybírat i cena veřejnosti. Tu si určí lidé sami, a to formou ankety na webu.

Foto: Pexels
Zdroj: Olomoucký kraj

Nejčtenější kategorie
Chytré město
455
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze