Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Tiskové zprávy

Oblíbená soutěž Cyklopecky Východní Čechy probíhá i letos, výherci získají atraktivní ceny 

Image

Začaly letní prázdniny a s nimi pokračuje i oblíbená letní cestovatelská soutěž Cyklopecky Východní Čechy 2023 o atraktivní ceny. Jestli stále hledáte inspiraci, co v létě aktivního podniknout, Cyklopecky jsou jasná volba!

I letos soutěž nabízí tradičně 15 cyklotras v Pardubickém kraji různé náročnosti a délky. Mezi méně náročné patří trasa Holickým venkovem za lidovým uměním (41,2 km) nebo Za starokladrubskými vraníky i žraločím zubem (22 km), které soutěžící zvládnou i s malými dětmi. Ti zdatnější se pak mohou vydat na trasu Na kole za Matkou Boží (34,1 km) v oblasti Králického Sněžníku nebo zkusit hřebenový přejezd Za vrcholy Orlických hor (76,7 km),“ uvedl Alexandr Krejčíř, radní Pardubického kraje zodpovědný za majetek, sport a cestovní ruch.

Už na květnovém startu soutěže začali soutěžící využívat novinku, a to elektronickou hrací kartu, na kterou se snímají QR kódy. Zároveň také soutěžící oceňují možnost opsání unikátního kódu do své klasické hrací karty, když je razítkovací místo zavřené. 

Soutěžící mohou vyhrát horské kolo 4EVER FRONTBEE od společnosti BIKEMAX, pobyty v Pardubickém kraji a také vouchery, vstupenky a dárkové předměty.

Všechny informace o soutěži, hrací karty i popis tras včetně zajímavostí naleznete na www.cyklopecky.info. Soutěž má také svůj FB facebook.com/cyklopecky.

Soutěž organizuje Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci s oblastními destinačními managementy a s podporou Ministerstva pro místní rozvoj a Pardubického kraje.

Hlavním partnerem letošního ročníku je společnost BIKEMAX. Dalšími partnery jsou Kongresový hotel s wellness Jezerka Seč, Hotel Poutní dům Králíky, Hrad Svojanov, Golf Resort Lázně Bohdaneč, Aquacentrum Pardubice, Dostihový spolek, Lanové centrum Pardubice, Infocentrum Pardubice, Zámek Pardubice, Zámek Slatiňany, Zámek Choltice, Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi, Institut Paměti národa a Penzion a autokemp V Zátiší Dolní Morava.

Foto: Pexels
Zdroj: Pardubický kraj

Nejčtenější kategorie
Chytré město
455
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze