Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

ITZdravotnictví

Konference ISSS 2021 bude v září

Ve dnech 20.–21. září se v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové uskuteční již 23. ročník populární konference ISSS. Je to poměrně netradiční termín zapříčiněný aktuální vlnou pandemie Covid-19 a s ní spojenými restriktivními opatřeními. Minulý ročník se po několika odkladech nakonec v podzimních měsících odehrál v online podobě.
Na královéhradecké konferenci ISSS se v posledních letech pravidelně registruje přes 2300 účastníků a vzhledem k tomu, že jde o politicky nezávislou platformu, prakticky každoročně se koná pod oficiální záštitou a zpravidla i za účasti premiéra, ministra vnitra, několika dalších členů vlády, představitelů obou komor Parlamentu ČR, vládního zmocněnce pro IT a digitalizaci a Asociace krajů ČR. Téměř pravidlem se již stala přítomnost zástupců Evropské komise.
Hlavní náplní programu připravovaného ročníku budou otázky související s digitalizací veřejné správy, a to nejen v dobách pandemie. Ve dvoudenním programu se objeví prezentace a diskuse odrážející aktuální stav e-governmentu, témata jako elektronická identita a efektivní komunikace občanů s úřady, problémy v oblasti kybernetické bezpečnosti či problematika digitalizace jednotlivých oblastí veřejné správy jako jsou zdravotnictví, justice, záležitosti souvisejících rezortů a mnohá další… Chybět nebudou ani bloky pokrývající další rozvoj potřebné infrastruktury, zvyšování efektivity výkonu veřejné správy nebo pokračování projektů v rámci chytrých měst a regionů.
Důležitou součástí programu jsou každoročně výstavní expozice firem a organizací, dodávajících svoje řešení nebo poskytujících konzultační a servisní služby, jejichž počet se v posledních letech ustálil kolem stovky. Generálním partnerem konference je opět Česká spořitelna a mezi spolupracujícími subjekty nechybí významné společnosti z oblasti informačních a komunikačních technologií, Kraj Vysočina, rezortní ministerstva (Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Ministerstvo vnitra ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR), řada významných asociací či institucí z oblasti státní správy.
Další informace ZDE

Nejčtenější kategorie
Chytré město
424
Energetika
484
IT
343
Dotace a Finance
1325
Odpady
242

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze