Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Anketa Alej roku nabízí příležitost nadšeným fotografům

V anketě Alej roku spolek Arnika ocení nejen nejoblíbenější alej a stromořadí. Pro fotografy je tu navíc druhá kategorie, ve které odborná porota vybere nejkrásnější snímky alejí. Přihlašování probíhá do 26. října 2022 na www.alejroku.cz (1). 

“Ještě stále máte šanci zaslat nám své nominace a soutěžit o zajímavé ceny. Vyfoťte nám vaši oblíbenou alej, už se na ní těšíme! S patronem ankety Prokopem Pithartem jsme připravili na webu Alejroku.cz článek (2) s tipy, jak na fotografiích co nejlépe zachytit krásu alejí.” říká Klára Ondrigová z Arniky.

Jako každý rok se soutěží ve dvou samostatných kategoriích – o nejoblíbenější alej a o nejkrásnější fotografii. Zatímco o nejoblíbenější aleji rozhodne široká veřejnost, tři nejkrásnější fotografie (3) vybere porota složená z patronů (4) ankety. Autory fotografií pořádající spolek ocení (5) fotoaparátem nebo tiskárnou. Kompletní výsledky Arnika vyhlásí v lednu 2023.

Cílem ankety je přitáhnout pozornost veřejnosti k alejím, které patří ke zdravé a fungující krajině. Hledejte s námi nejkrásnější vznosná stromořadí, upozorněte na ty, kterým hrozí zánik, a představte nám mladé aleje, které jste vysadili a o které budete pečovat i v příštích letech.

Krajina bez alejí je jako obraz bez rámu.

Generálním sponzorem ankety je AuditDaně CZ.

Kontakty

Poznámky

  1. Více o anketě Alej roku: www.alejroku.cz
  2. Článek Jak co nejlépe zachytit krásu alejí? Radíme s patronem ankety Prokopem Pithartem, skvělým fotografem a dokumentaristou:  https://alejroku.cz/tipy-jak-fotit-aleje
  3. Kompletní pravidla soutěže o nejkrásnější fotografii: www.alejroku.cz/pravidla-fotosouteze
  4. Patroni Aleje roku: www.alejroku.cz/nasi-patroni
  5. Výčet cen: www.alejroku.cz/hlasovani-vyhry

Foto a zdroj: Alej Roku 

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
515
IT
381
Dotace a Finance
1388
Odpady
251

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze