Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Antimonopolní úřad zastavil řízení o tendru na stadion v Hradci Králové

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže zastavil správní řízení ve věci tendru na stavbu fotbalového stadionu v Hradci Králové. Informoval o tom hradecký magistrát. Město tak bude moci podepsat smlouvu s vítěznou firmou.
Stadion za téměř 570 korun bez daně by mělo postavit sdružení firem Strabag, Geosan Group a D&D Elektromont. Radnice fotbalovou arénu připravuje přes 15 let, aktuální tendr je čtvrtý v pořadí. Antimonopolní úřad správní řízení zastavil poté, co jedna ze stavební firem, která se ovšem do tendru ani nepřihlásila, vzala zpět svůj návrh, kterým soutěž napadla. Hradec Králové aktuálně tendr uzavírá. Městská rada doporučila coby vítěze sdružení firem, kterého ještě ale musí potvrdit zastupitelé. Jednat o tom budou v pondělí 29. března.
Pokud zastupitelstvo sdružení jako vítěze schválí, budou moci obě strany následně podepsat smlouvu. To by při běžícím správním řízení u ÚOHS nebylo možné a město by s podpisem smlouvy muselo čekat.
Zdroj: Město Hradec Králové

Nejčtenější kategorie
Chytré město
419
Energetika
462
IT
324
Dotace a Finance
1286
Odpady
236

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze