Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Akce

  Olomoucký kraj spouští Cenu hejtmana za společenskou zodpovědnost

  Firmy, neziskovky, živnostníci, ale také školy a obce se mohou hlásit do soutěže o Cenu hejtmana Olomouckého kraje za společenskou odpovědnost. Dobrovolné uplatňování zásad společenské odpovědnosti přináší konkurenční výhody a je pozitivně vnímáno jejich okolím.

  „Chceme ocenit organizace, které do svých každodenních činností zahrnují zájmy regionální, sociální, environmentální a lidskoprávní. Být společensky odpovědný je skvělým nástrojem k budování dobrého jména ve společnosti a zároveň vede ke zvýšení konkurenceschopnosti. Proto oceníme ty firmy, obce, organizace a další subjekty, které tento odpovědný přístup aplikují ve své práci,“ uvedl Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje.

  Letos jde teprve o druhý ročník soutěže, jejímž garantem je Rada kvality ČR. Smyslem je poukázat na to, že společenská odpovědnost vede k udržitelnému rozvoji a zároveň zvyšuje prestiž organizací, které se orientují na tuto problematiku.

  „První ročník soutěže v loňském roce ukázal, že uplatňování principů společenské odpovědnosti není v Olomouckém kraji neznámým tématem. Svědčí o tom množství přihlášených soutěžících a jejich precizně vyplněné hodnoticí dotazníky. Věřím, že se v letošním roce seznam přihlášených ještě rozroste a budeme moci ocenit další společensky odpovědné podniky, organizace i obce z našeho regionu,“ uvedl Jan Šafařík, krajský náměstek hejtmana pro oblast regionálního rozvoje.

  Bližší informace k průběhu soutěže a podmínkách naleznete na stránkách www.cenykraje.cz pod dlaždicí společenská odpovědnost. Zájemci se také mohou zúčastnit bezplatných online seminářů, kterými provede manažerka společenské odpovědnosti. 

  Foto: Olomoucký kraj
  Zdroj: Olomoucký kraj

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  435
  IT
  304
  Dotace a Finance
  1253
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze