Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Pozvánka: Školení pro samosprávy a konference o GDPR

Videokurzy Školy místních samospráv

V rámci projektu „Vzdělávání zástupců a zaměstnanců obcí I. typu 2018 – 21″, reg. č. CZ.03.4.74/0.0/0.0/15_019/0010271, který je spolufinancován z EU, bylo natočeno 14 vzdělávacích videokurzů, které navazují na již realizovaná témata Školy místních samospráv. Videokurzy se zaměřují vždy na několik konkrétních problémů v rámci obecnějšího tématu, jako je například zákon o obcích, zákoník práce, veřejné finance, životní prostředí, sociální oblast, krizové řízení, a jsou určeny jako další vzdělávací materiál pro volené zástupce a zaměstnance obcí I. typu. Po přihlášení jsou dostupné na www.portalzastupitele.cz.

On-line konference o čtyřech letech s GDPR

Odborný měsíčník DPO PRO: ochrana osobních údajů v praxi, který SMS-služby vydávají, připravil ve spolupráci se Spolkem pro ochranu osobních údajů tříhodinovou online konferenci, na které bude řeč o následujících tématech:

  • IT bezpečnost
  • kamerové systémy
  • biometrika
  • a osobní údaje ve veřejné správě

Konference se uskuteční ve čtvrtek 23. června od 13:00 do 16:00 a přihlásit se na ni můžete už teď. Panelisté v čele s Evou JanečkovouFrantiškem NonnemannemOldřichem Kužílkem a dalšími předními odborníky se těší na setkání!

Foto: SMS Služby
Zdroj: SMS Služby

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
519
IT
382
Dotace a Finance
1389
Odpady
254

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze